Prawa autorskie – Copyright

Valerie Barrow

 

The Book of Love by a Medium (Księga miłości napisana przez medium) i Star People Revisited (Gwiezdni ludzie ponownie) są literackimi dziełami Valerie Barrow. Prawo Valerie Barrow do bycia utożsamianą z autorem tych prac zostało stwierdzone przez nią zgodnie z Copyright Act (Australia), 1968 (Cth). Ten Akt o prawach autorskich obejmuje ochronę książek, artykułów, opowiadań, kompilacji informacji i tekstów na stronach internetowych.


Valerie Barrow potwierdza też swoje prawa jako moralnego autora i właściciela prac duchowo przesłanych przez Valerie Barrow przedstawianych w tej witrynie, w witrynie cosmicsaibaba.com i w jej pracach otrzymanych drogą channelingu.

Valerie Barrow jest Medium a nie kanałem. Jako medium Valerie Barrow przekazuje nauki od swoich przewodników: Sanat Kumary, Alcheringi i Kosmicznego Sai Baby. Valerie Barrow nie przeprowadza prywatnych odczytów (channelingów)  i nie udziela prywatnych przesłań od Śri Sathya Sai Baby. Śri Sathya Sai Baba nie ma żadnych pośredników i zaleca wszystkim ich własny wewnętrzny i osobisty kontakt z Nim.

 


 

Niech towarzyszą wam Błogosławieństwa i Uniwersalna miłość. Val.